KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9592343
nr 959 2343
Akvarell
signerad. 1926, Hus, 31x46
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2015
kl 20:15:40
4/5 11:07:38
Lis Husberg (f. 1920)