KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9592343

nr 959 2343

Akvarell

signerad. 1926, Hus, 31x46

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 4 maj 2015
kl 20:15:40

4/5 11:07:38 1      Vinnande bud

Lis Husberg (f. 1920)